۱۳۹۰ مرداد ۱۱, سه‌شنبه

کسی که برای آزادی مجید موحدی به آمنه بهرامی پول دیه بدهد جنایتکار است. نه خیّر!!

در این خبر آمده که پدر مجید موحدی گفته است خیرینی حاضر هستند پول دیه آمنه را بدهند تا مجید آزاد شود.
این بیمار ( مجید ) تا به حال چه گلی به سر جامعه و خانواده و عشقش زده است که خیرینی حاضر باشند برای بازگشتش پول بدهند؟
اینها اگر خیر هستند برای بهبود وضعیت آمنه ی شجاع و مظلوم پول خرج کنند نه برای آزادی یک جنایتکار!

۶ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. شما فکر کردی که داخل یک کشوری که اساس و پایه نظام بر توفیر و استهکام بر تبئیز پی ریخته شده و کمال و معرفت انسانی بر مبنای ِ مادییات و الاحییاتش از بُخار معده و نفی غیر است، چیزی بیشتر از این میتوان انتظار داشت؟ ؛ باید بگویم اگر خانم عامنه در رضایتشان کمی تاخیر میانداختند دماغشان را ندیکتر به گزلیک این نابخردان چماقگونهء بی کتاب و زن ستیز میکردند.
  دامون

  پاسخحذف
 3. سلام پریسا
  من هم نظر تو رو دارم , هر چند حالا که بخشیده هم معتقدم باید 100 برابر دیه بگیره . از این قصاص و مصاص و مجازات های مسخره اصلاً خوشم نمیاد , ولی معتقدم کاش طرف رو میگرفتن له میکردن که دیگه کسی نتونه همچین غلطی بکنه . 4 تا شون رو له کنی بقیه آدم میشن . این همه به روشن فکر ها تجاوز کردن , اگه راست میگن اینها رو بگیرن و چنان بهشون تجاوز کنن که ... شون پاره شه . هر کسی که کارهای سادیسمی میکنه رو یا باید کشت یا تا آخر حبس انفرادی کرد .


  با درود و سپاس فراوان : شهرام

  پاسخحذف
 4. یعنی من موندم اون یارو خیره یا شریک مجرم

  پاسخحذف
 5. پریسای عزیز
  با نظر شما کاملا موافقم . به نظرم این آقایون خیر گرامی که می خوان پولشون رو برای خودنمایی و ظاهرا انساندوستی خرج کنن ، بهتره با پولشون برن به اون بچه های بدبختی کمک کنن که توی خیابون از صبح تا شب مجبورن یقه ی مردم رو بگیرن و التماس کنن که بتونن چهار تا فال صد تومنی بفروشن .

  پاسخحذف
 6. عالی بود....بخشش مال جای دیگه است...اون خیر ها هم یک هرزه های پفیوزی هستند از قماش همین پسره

  پاسخحذف